Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií
Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií

Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií

Large database caloric value of foods. Daily energy intake and expenditure.

HealthFit - Abs Workout with No Equipment Needed
Drink Water Reminder: Water Tracker & Alarm
Plank Workout - 30 Days Plank Challenge Free
Splits In 30 Days - Stretching
Mějte přehled o své stravě a pohybu s aplikací Kalorické tabulky.

Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit do jídelníčku. Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj).

Hubnutí, nabírání svalů, nebo jakákoli dieta může být efektivnější, když si uživatel hlídá denní příjem, výdej a výživové hodnoty. Kalorické tabulky vás naučí, jak zhubnout a jíst zdravě bez radikálního omezení, striktní diety, nebo hladovění.


Přehledný jídelníček

Celá aplikace pro zdravé hubnutí je česky. Umožňuje zapisovat jídelníček, počítat kalorie v jídle, kontrolovat nutriční hodnoty v potravinách,, atd. Denně si zapisujte jídelníček, ukládejte si svá oblíbená jídla nebo recepty.


Databáze potravin

Aplikace využívá denně aktualizovanou databázi energetických a nutričních hodnot potravin dostupných v ČR. Snědené potraviny lze ukládat i pomocí skenování čárového kódu na jejich obalu.


Inspirativní recepty s nutričními hodnotami

Najdete zde recepty od blogerů i uživatelů. Uvidíte jakou mají kalorickou hodnotu i to, jaké obsahují nutrienty. Recepty si můžete prohlédnout a jedním kliknutím si je vložíte do svého jídelníčku.

Propojení se sportovními aplikacemi

Kalorické tabulky lze propojit s dalšími sportovními aplikacemi (Google Fit, Samsung Health a Garmin). Díky tomu bude zapisování ještě rychlejší a snadnější.


Sledujte průběžně svou váhu i míry

Kalorické tabulky vám pomohou hlídat si váhu, sledovat míry jako obvod pasu, procenta tuku v těle a celkově si kontrolovat statistiky.


Praktický přenosný pomocník

Aplikace se stane vaším přenosným deníkem potravin, aktivit a sledovaných údajů při zdravém hubnutí, dietě, sportu. Využijete ji také ke kontrole nutričních hodnot v potravinách, získáte informace o vitamínech, minerálech nebo éčkách.


Premium předplatné

Premium předplatné vám odstraní reklamy v celé aplikaci. Nabídne možnost sledovat cukry, sůl, vápník, nasycené mastné kyseliny a PHE. Ukáže podrobnou analýzu jídelníčku za libovolné období. Navíc zde najdete ukázkové jídelníčky reálných uživatelů, kterým se podařilo zhubnout - Jídelníčky úspěšných.

Aplikace potřebuje pro svoji činnost připojení k internetu. Uložená data jsou přístupná i pomocí webové verze na stránkách KalorickeTabulky.cz. Jídelníček sestavený pro sebe, pro klienta nebo pro lékaře je uživatelům tedy vždy k dispozici.

Verze pro chytré hodinky (Wear OS) umožňuje sledovat zapsané hodnoty. Pro její běh je potřeba mít mobilní aplikaci.
  • Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 1Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 2Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 3Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 4Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 5Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 6Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 7Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 8Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 9Kalorické tabulky - hubnutí a počítání kalorií screenshot 10

4.2
45,927 total
5 29,872
4 6,808
3 3,146
2 1,699
1 4,400

Changelog / What's New

- opravy drobných chyb

Additional Information

  • Varies with device
  • Android Varies with device
  • Everyone
  • 1,000,000+